Matras Lojistik ve Gümrük Acentalığı Hizmetleri Dış Ticaret Limited Şirketi
info@matraslogistics.com.tr
Beylildüzü / İstanbul
Beylikdüzü OSB. 3. Cadde Numara 8 Corner Office Kat 3 Ofis 57
Pazartesi - Cuma
08:00-18:00
 

Kurumsal / HAKKIMIZDA

Sektörün ihtiyacı olan ve herkesin arzuladığı kişiye özel (butik) hizmet anlayışını benimseyerek uluslararası nakliye, lojistik ve gümrükleme sektöründeki 12 yıllık tecrübemizi 2016 yılında MATRAS Lojistik ve Gümrük Acenteliği çatısı altında bir araya getirdik. Tecrübeli ve her biri kendi işinde uzman çalışanlarımızın yanı sıra genç ve dinamik ekibimizle zaman ayrımı gözetmeksizin siz değerli iş ortaklarımıza aynı yakınlıkta ve şartlar ne olursa olsun servis kalitemizden ödün vermeden hizmet sağlıyoruz.

Zamanın daha çok değer kazandığı günümüzde, müşterilerimize hızlı, çağdaş, ekonomik ve güvenilir çözümler üretmek ve en önemlisi, bizleri tercih eden müşterilerimizin diledikleri zaman yanlarında bulabilecekleri profesyonel bir çözüm ortağı olabilmek MATRAS Lojistik. olarak bizim ve çalışanlarımızın öncelikli amacıdır. İşte bu amaç doğrultusunda, kara, hava, deniz ve intermodal taşımacılık olmak üzere her alanda modern ve güvenilir, problemsiz taşımacılık hizmetlerini sizlere sunuyoruz. Detaycı hizmet anlayışımızla, tekstilden ağır sanayiye, otomotivden gıdaya kadar hemen her sektörde, üretimin son safhasından alıcıya teslimat anına kadar bire bir işin içerisinde bulunuyoruz. Şirketimizin başlıca hedefi, profesyonelliğimizi amatör ruhumuzla birleştirerek iş ortaklarımıza en hızlı ve ekonomik hizmeti güvenle ve ilk günkü heyecanla sağlamaktır. İhracat ve ithalatçı tüm müşterilerimizin lojistik ihtiyaçlarını sektördeki tecrübemiz, bilgi ve birikimle harmanlayıp kaliteli ve güvenilir bir hizmet ile müşterilerimize en uygun fiyatlarla sunmak, çalışanlarımıza, topluma ve çevreye kattığımız değeri sürekli ve belirgin biçimde arttırmayı hedeflemekteyiz.

MATRAS LOJİSTİK VE GÜMRÜK ACENTALIĞI

Aslında biz sadece lojistik yapmıyoruz. Bizler yüklerinizin belirlenen adreslere ulaştığından emin oluyoruz, biz refah taşıyoruz, biz emek taşıyoruz, ülkenin büyümesini destekliyoruz, mutluluk teslim ediyoruz güven kazanmanın zor olduğunu biliyoruz bu sebeple yapılan işin sonunda pişmanlık yaşatmıyoruz.

 

Matras Logistics & Customs | info@matraslogistics.com | Beylikdüzü / İSTANBUL
ADRES
Beylikdüzü / İstanbul
WEB
www.matraslogistics.com
E-MAİL
info@matraslogistics.com